Lotus - sendvičová - výška 22cm

POPULÁRNÍ KOMBINACE PUR + VISCO PĚNY...
  • sedmizónové ortopedické jádro
  • VISCO paměťová pěny
  • aktivní snímatelný potah Outlast
  • thermo a hydro regulace
  • na všechny podklady
  • nosnost do 110 kg

     

Rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (1 ks)
Kód: 48237
7 780 Kč –58 % 3 290 Kč
Kategorie: Pěnové matrace
Nosnost: 110 kg
Tuhost: 3
Vlastnosti: 7 zón, Certifikát Certipur, CE certifikát, Certifikát Öeko-tex, Vhodná na polohovací rošt, Anti alergenní, Paměťová pěna, Antibakteriální, Hydroregulace, Termoregulace, Excelentní vlastnosti, Sendvičová matrace
Výška: 22 cm
Lotus
Akce Výprodej
7 780 Kč –58 %

Kvalitní pěnová matrace se sedmizónovou podporou těla a páteře. Jádro má vnitřní potah. Vrstva VISCO paměťové pěny eliminuje tlakové body a zvyšuje ortopedické chování matrace. Materiály splňují CE, Certipur a Öko-Tex specifikace.

Plošně prošívaný, snímatelný a pratelný potah je v luxusním provedení OUTLAST. Tato patentovaná textilie je zárukou excelentních vlastností podporujících zdravý a spokojený spánek.

Původně v laboratorních podmínkách NASA vyvinutý materiál určený pro ochranu kosmonauty vůči teplotním výkyvům. Pro své jedinečné vlastnosti dostal komerční využití.

OUTLAST využívá princip změny skupenství. Textilie obsahuje mikro kuličky speciálního vosku, který zahříváním kapalných a odebírá tak teplo, ochlazením znovu tuhne a teplo tak předává. OUTLAST tak výborně reguluje teplotní výkyvy Vašeho lůžka. Vytváří vyváženou mikro klima důležitou pro spokojený a zdravý spánek.